Oferta

Żłobek BAMBINO powstał z myslą o rodzicach takich jak My, którzy borykają się z problemem braku miejsc dla dzieci w żłobkach, a jednocześnie chcą wrócić do pracy i powierzyć swoje maleństwa w dobre ręce. Stworzyliśmy miejsce, w którym dzieci będą czuły się jak w domu, otoczone czułą opieką będą zdobywać nowe doświadczenia i umiejętności wśród swoich równieśników.

Dla nas najważniejsze są dzieci, ich potrzeby i pragnienia. Każdy człowiek jest wyjątkowy, jedyny w soim rodzaju i potrzebuje indywidualnego podejścia oraz zrozumienia. Każdy rodzic chce aby jego dziecko wyrosło na dobrego, zaradnego i mądrego człowieka. Przebywając z dziećmi kształtujemy ich charakter, zachowania, umiejętności, zainteresowania czy pasje. Poprzez zabawę i naukę chcemy przekazać im jak najwięcej pozytywnych wartości aby wyrosły właśnie na takich ludzi.

Dzieci są pod opieką młodych, kreatywnych, doświadczonych niań, które kochają maluchy i to co robią. Uczą dzieci poprzez zabawę samodzielności, przebywania w grupie, rozwijają w nich poczucie wartości oraz dostrzegają indywidualne potrzeby.

Jesteśmy otwarci na państwa sugestie, zastrzeżenia czy potrzeby. Chcemy aby państwo współtworzyli z nami żłobek, tak aby dzieci czuły się w nim szcześliwe i bezpieczne.

 

Zespół Żłobka BAMBINO